bouquet

ЦЕНА ПРОВЕДЕНИЯ СВАДЬБЫ в КИЕВЕ (статья)

Ви ще у пошуку ведучих чи організаторів на ВАШЕ весілля? Але Ваш бюджет в межах 5000 гривень – тоді ця стаття не для Вас. На ринку завжди є ті, хто Вам запропонує нижчу вартість.

Тому стаття в першу чергу для тих пар, для яких поняття ЯКІСТЬ, СЕРВІС, ПРОФЕСІЙНІСТЬ, КРЕАТИВНІСТЬ та постійний РОЗВИТОК завжди є пріоритетними у виборі весільних спеціалістів.

Сьогодні я хочу присвятити свій ПОСТ найактуальнішій темі – а саме ВАРТОСТІ НАШИХ ПОСЛУГ на проведення ВЕСІЛЛЯ.

Найчастіше саме це питання нашій команді ставлять при першому знайомстві чи при переписці в соціальних мережах.

 1. Ми, мабуть, чи не єдина команда ведучих в столиці, яка прозоро вказує вартість тієї чи іншої послуги та детально пояснює, що саме входить в поле нашої компетенції. Простішими словами – для зручності клієнтів – ми назвали такі пропозиції – ПАКЕТАМИ. Кожен ПАКЕТ містить систему бонусів та подарунків для наших КЛІЄНТІВ.
 2. Команда “ОНІКС” пропонує свої послуги по проведенню свята, музичному супроводу, живій музиці, організації свят, декоративному оформленню та консультативній діяльності.
 3. ПАКЕТИ послуг, що знаходяться на сайті – в своїй більшості включають послуги ведучих та музичний супровід – тобто проведення свята і живе виконання пісень та улюблених композицій. Робота ведучих та жива музика – то є дві різні послуги, вартість яких в ПАКЕТах – значно нижча тих же послуг, замовлених порізно та незалежно одна від одної.
 4. Від чого ж залежить ціна саме на наші послуги:

 

 • ДОСВІД РОБОТИ. Наш загальний досвід та рівень компетенції — понад 6 років у ролі ведучих та більше 12 років у ролі – вокалістів. За більш, ніж 6 років діяльності ми провели більше 300 весіль, понад 120 весільних церемоній шлюбу, близько 100 сімейних свят різних стилів, корпоративів різної тематики та драйвових молодіжних вечірок.

 

 • ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ТА РОБОТА НАД МАЙСТЕРНІСТЮ. Щонайменше 2 рази на рік, ми відвідуємо семінари, майстер-класи, фестивалі, форуми для ведучих свят та організаторів аби постійно бути в курсі новинок на весільному ринку та найактуальніших тем сезону і тематичних заходів того чи іншого регіону. Відповідно – наші програми ми постійно оновляємо, модернізуємо та персоналізуємо, працюючи з тією чи іншою парою. А отже, більше 90% нашого особистого часу займає саме ретельна та клопітка підготовка до свята, та 10% — власне його проведення чи (та) організація у найважливіший день замовника. Середня вартість спеціалізованого семінару для ведучих – 4000-5000 гривень.

 

 • ДВОМОВНЕ ПРОВЕДЕННЯ ВЕСІЛЛЯ. Також до професійної перепідготовки хочемо додати курси з ораторського мистецтва. Ведучий-то в першу чергу носій красивої літературної мови. Ми з Фабриціо вільно володіємо 2 мовами – російською та українською. У той час, як є ведучі на території України, які проводять свято виключно однією мовою або ж просять доплату у молодят за те, щоб у їх день весілля лунало те чи інше національне мовлення. Ми не бачимо проблеми, проводити весілля одночасно як російською, так і українською – адже наша держава двомовна. Тому цей пункт –при зустрічі з молодятами ми також обговорюємо. Курси ораторського мистецтва у столиці тримаються ціни у 2000-4000 гривень.

В майбутньому плануємо досконало опанувати розмовну англійську, польську та італійську мови.

 

 • ЧАС РОБОТИ НА МАЙДАНЧИКУ У ДЕНЬ СВЯТА. Є різниця між святом – яке триває 5 годин, та заходом, що займає 7-8 годин роботи. Вони відрізняються не лише смисловим та емоційним навантаженням, але і за формою та роботою з молодятами, гостями, а часто і з колегами на майданчику (наприклад, фотографи, відео-оператори, шоу-програма, координатори чи організатор). Зверніть увагу, що наша команда ніколи не просить додаткової оплати за час, витрачений на підготовку свого робочого місця, розгрузку об’ємних декорацій, габаритної музичної і світлової апаратури тощо. Бо зазвичай, на майданчик, де відбуватиметься свято-ми приїжджаємо щонайменше за 1-2 години до початку свята, та й залишаємо майданчик після свята лише через 1-1,5 години по його завершенні.

Звідси робимо висновок – що на майданчику ми працюємо 9-10 годин, з яких оплачуються по факту лише 7 годин роботи.

На сезон 2017 – 1 година колективу “ОНІКС” варіюється від 1.500 до 2.500 гривень та обговорюється з кожним клієнтом в індивідуальному порядку.

 

 • ЯКІСНЕ ПРОФЕСІЙНЕ МУЗИЧНЕ ТА СВІТЛОВЕ ОБЛАДНАННЯ. У нашому комплекті – 2 габаритні музичні колонки, мікшерний пульт, 2 сучасні радіо-мікрофони, 2 оновлені ноутбуки, кілька носіїв флеш-пам’яті, 6 елементів світлового обладнання, кілька стійок для апаратури, комплектуючі для музичного та світлового обладнання, розетки та подовжувачі. За необхідності – користуємось дим-машиною та проектором.

Щороку ми проводимо ретельну експертизу та тестування нашого обладнання — аби відповідати стандартам наданих послуг та розглянути можливість оновлення необхідного для якісної роботи обладнання та роботи команди загалом.

Вартість повного комплекту музичної та світлової апаратури для закупівлі по нинішньому курсу – дорівнює 150.000 гривень.

 

 • СЦЕНАРІЙ ТА РЕКВІЗИТ ВЕДУЧИХ. У своїй роботі ведучих ми не використовуємо переодягання, приниження, осміювання, стриптиз, вульгарні чи недоцільні розваги та інтерактиви. Керуючись великим досвідом роботи та прислухаючись до думки молодят, для красивої та яскравої картинки на майданчику-ми завжди використовуємо якісні надруковані матеріали, індивідуально-розроблений інвентар, декоративні елементи та святковий реквізит. Вартість використаних нами елементів, що використовуються на святі – ми включили у вартість наших послуг. І, наші клієнти, плануючи розподіл бюджету на святкування – розраховують додаткові витрати лише на подарунки гостям чи речі власного використання. Ми наголошуємо на тому, що ми не “тамади”, не “стенд-ап-ведучі” чи “люди-оркестри”. Для нас цінним є показ через призму стосунків молодят, ролей батьків та підтримки друзів і родичів – важливості сімейних традицій, звичаїв, загальнолюдських високих цінностей – кохання, поваги, дружби, розуміння, підтримки, вдячності, прощення, почуття прекрасного. Гумор та лірика, веселощі та романтика, душевність та динаміка – завжди присутні на святах під нашим керівництвом. Ми знаємо як працювати з різною віковою категорією та вміло адаптуємось на майданчику, використовуючи імпровізацію та командну співпрацю в роботі.

Вартість сценарію чи реквізиту описати загалом надзвичайно складно. Якщо звернутись за допомогою у написанні сценарної основи та наповнення до спеціалізованих фірм та організацій-така послуга буде коштувати від 500 до 1000 гривень, а деякий реквізит у нашому арсеналі вартує – 2000-3000 гривень.

 

 • ПОДАРУНКИ ТА СЮРПРИЗИ НА СВЯТІ ВІД КОМАНДИ “ОНІКС”. Колектив “ОНІКС” радо та щиро дарує подарунки, сюрпризи чи бонуси кожній парі молодят. Нам приємно радувати пари подарунками, адже їх ніколи не буває багато. Зокрема вважаємо, як ПАКЕТНу систему послуг, так і Подарунки відповідно до ПАКЕТІВ- гордістю нашої команди та особистою перевагою молодят.

 

 • ЗНИЖКИ, СПЕЦІАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ ТА АКЦІЇ. Ми не практикуємо одноразові знижки заради самої знижки. З досвіду скажемо, клієнту набагато приємніше взяти участь в акції чи обрати спеціальну пропозицію, які постійно діють в нашій команді. Вірні постійні клієнти користуються спеціальними умовами співпраці з нами, і, відповідно, мають спеціальну вартість на проведення сімейних свят. У найпопулярніші дати сезону та гарячі вихідні календарних місяців – з п’ятниці по неділю ми не робимо будь-яких знижок. Якщо ж Ваше свято припадає на будній день – з понеділка по четвер, тоді Ви можете розраховувати на знижку від 10-15 %.

Щорічно, з грудня по лютий кожна пара закоханих, яка планує своє весілля у новому сезоні – має змогу забронювати послуги нашої команди по цінам минулого сезону, таким чином найоптимальніше розподіливши свій бюджет на організацію весілля. Щовесни, на території як столиці, так і інших регіонів країни, відбуваються спеціалізовані виставки та зустрічі для майбутніх молодят, відвідавши які – можна скористатись можливістю взяти участь у розіграші знижок, деяких послуг як від імені організаторів, так і від імені партнерів певної виставки чи весільного семінару.

Будучи підписником та учасником наших груп в соціальних мережах – ви додатково можете позмагатись за цінні подарунки з бажаючими.

Окрім того, наприкінці сезону 2017 – ми обіцяємо, що кожна пара, для якої ми мали честь бути частинкою свята  протягом останніх 7 років творчої діяльності – обов’язково буде запрошеною на стильну ВЕЧІРКУ для МОЛОДЯТ. Тому слідкуйте за нашими новинами.

 

 • ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД ТА ОБРАЗ ВЕДУЧИХ. Ні для кого не секрет – що у хорошого і стильного ведучого не лише цікава розважальна програма, але і відповідно до статусу – стильний, модний зовнішній вид, підібрані аксесуари зі смаком, а він сам – є еталоном для наслідування і обличчям всього свята загалом. Тому – у сценічному гардеробі команди “ОНІКС” відсутні шорти, кросівки, міні-спідниці, топи, бікіні чи купальники, натомість ми підбираємо костюми та вечірні сукні у відповідності до формату того чи іншого свята. Зазвичай, 90% свят –то є елегантна класика, але залишаються 10% — які бажають стилізовано відсвяткувати найщасливішу подію року, тому прописують дресс-код не лише для запрошених гостей, але й для ведучих. Кольорова гамма наших образів – доповнює загальну концепцію святкового заходу та відповідає останнім тенденціям сучасного світу моди та колористики. Тепер підрахуємо – середня вартість вечірньої сукні – то є 2000-3000 гривень, чоловічого костюму – від 4500-6000 гривень. На сезон купується щонайменше 5 таких суконь та хоча б кілька варіантів піджаків та сорочок моєму колезі. Це я ще не кажу про підбір взуття, аксесуарів та прикрас до загального образу, витрати на прання, прасування та хімчистку нашого гардеробу.

До гармонійного образу сучасного ведучого – також маємо віднести – наявність симпатичного манікюру, бо ведучий часто працює з гостями пліч-о-пліч і його робочі інструменти – і мікрофон,  і руки, завжди на виду. Плюс – то є послуги перукаря та візажиста, які вдало підберуть завершальні штрихи до постаті артиста.

 

 • ВМІННЯ ТРИМАТИСЬ НА МАЙДАНЧИКУ ТА У КАДРІ. І, безперечно, вміння вільно тримати себе перед публікою та керувати великою кількістю людей – потребує особливих навичок. Є, лише невеликий відсоток професіоналів, що можуть це робити без зусиль та, як кажуть, такий дар у них від природи. Але, здебільшого, саме такі вміння – приходять з досвідом. Бо бути постійно в кадрі для самого ведучого є комільфо – адже не його особа, з нашого власного переконання, є центральною у день свята, а власне-то є молодята та їх гості. Ведучий – то віртуозний диригент, що вміло та майстерно управляє процесом взаємодії між усіма діючими особами на майданчику. А його майстерність і полягає у тому, аби бути на майданчику провідником, а на фото- та відео-матеріалах виконувати роль голосу поза кадром чи непомітного помічника, не перенавантажуючи своєю персоною загальну композицію зйомки.

 

 • ЖИВЕ МУЗИЧНЕ ВИКОНАННЯ. Для тих, хто вперше знайомиться з нами – нагадаємо, що ми позиціонуємо себе як співочі ведучі, а отже свята, що ми проводимо та організовуємо у більшості випадків оформлені живим виконанням. Більше того – у нашій практиці є безліч свят, де наш колектив запрошений виключно як дует вокалістів, при цьому сам бенкет проводить інший ведучий чи наш хороший колега. Менше 10% займають свята, де живе дуетне виконання через різні причини та бажання замовника не потрібне – в такому випадку з нами на майданчику працює професійний DJ, популярний кавер-гурт або відомі запрошені артисти вітчизняного шоу-бізнесу. Окрім того, особливу уваги наша команда приділяє підбору плей-листа замовника, куди ми переконливо рекомендуємо додати найулюбленіші хіти молодят та присутніх гостей та такі композиції, які мають найбільш символічне значення для самої пари закоханих. Музичне оформлення 100%-во відповідає динаміці та формату свята, а також працює безперебійно з моменту початку урочистої програми до її повного завершення. В нашому репертуарі більше 5000 тисяч пісень різними мовами – українською, російською, англійською, італійською, іспанською мовами.

Середня вартість замовлення дуету вокалістів у столиці варіюється від 5000-6000 гривень та вище за 6-7 годинний формат свята.

 

 • ВИСОКИЙ СЕРВІС. То не просто слова-а велика відповідальність з першого дня знайомства з парою і навіть після завершення весілля.

Вже на першій зустрічі – Ви зрозумієте, чому ми дует-ведучих номер 1 в столиці та ознайомитесь з нашими фото- та відео-матеріалами.

Наші поради чи консультація –цілком безкоштовні, за умови заключення з нами договору. Ми ведемо кожну пару молодят від початку заключення домовленості до завершення особливого дня – і сюди входять:  — написання персоналізованого сценарію на бенкет, ретельний підбір плей-листа, можливість вибору розваг серед запропонованих ведучими, огляд майданчику, де відбуватиметься бенкет, тісний зв’язок із задіяними особами на локації, безкоштовні рекомендації по вибору ресторану та підрядників, допомога і словом і ділом (в ситуаціях стресу), тощо.

Навіть після завершення роботи з парою – ми не забуваємо привітати закоханих із сімейними та особистими святами- Днем Народження, народженням діточок, річниці подружнього життя тощо. Багато наших клієнтів в результаті стають нашими друзями чи партнерами по бізнесу – і це, скоріше, найбільша винагорода за нашу невтомну одержиму святами – діяльність.

Ми завжди працюємо з асистентом, що спрощує як нашу роботу ведучих, так і дозволяє максимально використати час для розважальної і танцювальної частин вечору. Візьміть до уваги – роботу асистента – клієнт не оплачує. Для зручності клієнта – команда може взяти на себе закупку чи замовлення тих чи інших товарів, попередньо обговоривши бюджет та отримавши передплату в розмірі 50% від загальної суми. За такою ж схемою – відбувається бронювання тієї чи іншої дати проведення свята — лише після внесення передплати в розмірі 50% від суми послуг ведучих та музичного супроводу, або ж у відповідності до обраного ПАКЕТу, за нами закріплюється зайнятість на певну дату, клієнт при цьому отримує РОЗПИСКУ, де вказана необхідна інформація щодо умов нашої роботи на майданчику в день святкування.

Будьте уважними – адже сума передплати – не повертається у випадку, якщо до дати святкування залишається менше, аніж 2 календарних місяці. Якщо раптом – дата святкування переноситься на невизначений термін або ж у зв’язку із форс-мажорними обставинами святкування відміняється, тоді наша команда залишає до собою право – повернути клієнту суму броні у розмірі 20% від суми зазначеній у РОЗПИСЦі.

Давайте розглянемо пункт про сервіс на більш простому прикладі. Наприклад, я, плануючи відпустку за кордоном, поцікавлюсь наявністю вільних місць у готелях різного статусу – трьохзіркових, чотирьохзіркових та пятизіркових. Я думаю, що Ви погодитесь, шановний читачу, що в трьохзірковому готелі не буде й половини того списку послуг, що пропонує пятизірковий готель, натомість пятизірковий готель запропонує Вам послуги як свого рівня, так і рівня чотирьохзіркового так і трьохзіркового готелю, але у значно-привабливішій формі та за спеціальною ціною. Насправді питання не в кількості зірочок – а у сервісі, що його надають готелі. І чим вищий сервіс – тим вища популярністю готелю, а відповідно його репутація серед туристів та місцевих жителів.

 

 • НАЦІОНАЛЬНА ВАЛЮТА. Ми хочемо ще раз наголосити на тому, що в сезоні 2017 – вартість наших послуг визначається виключно у національній валюті ( у гривнях), та закріплена за кожним окремим ПАКЕТом. Ця вартість не залежить від змін курсу міжнародної валюти та є дійсною до 31 грудня 2017 року включно. Також зазначаємо, що сума послуг, що є затвердженою на момент підписання договору, є не змінною, до завершення дії договору, навіть при різкій зміні курсу національної валюти.

 

 • ВАРТІСТЬ ДОСТАВКИ. Вартість доставки команди чи декорацій не входить у вартість наших послуг. Зверніть увагу, що чим далі знаходиться місце локації проведення весілля, особливо райони столиці — Голосіївський, Теремки, Солом’янський, Борщагівка – тим вища вартість проїзду. Виїзд за межі Києва чи Київської області – коштує від 4-5 гривень за 1 км. Ціна на вартість доставки нашого колективу залежить від вказаних послуг за перевезення габаритного вантажу та пасажирів водієм, від розходів на паливно-мастильні матеріали, годин роботи водія та кількість хвилин простою замовленої машини.

 

 • РЕКЛАМА В МЕРЕЖІ ІНТЕРНЕТ, НА ВЕСІЛЬНИХ ПОРТАЛАХ ТА У ЗАСОБАХ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ. Було б невірним думати, що витрати на кількість інформації використаної на рекламу – спеціалісти весільного бізнесу не включають у загальну вартість своїх послуг. Звичайно, додають, і чим більш популярним є дует ведучих, відповідно, вартість послуг таких профі буде прямо пропорційною інтелектуальним, душевним, емоційним, особистісним та фінансовим ресурсам. Затрати на рекламу – тримаються цифри в 15.000-20.000 грн.

 

Ви все ще думаєте отримати високий сервіс та якісні послуги, користуючись послугами позначки 5000-6000 гривень за проведення свята? Ви справді думаєте, що 10.000 гривень – то оптимальна сума для досвідчених професійних ведучих столиці?

Якщо так, тоді Ви можете закрити цю сторінку й продовжити займатись особистими справами.

Якщо ні, тоді ми чекаємо на Ваш телефонний дзвінок та персональні повідомлення аби познайомити Вас з нашою творчістю, індивідуальним підходом та дорогоцінним сервісом від команди “ОНІКС”.

Posted in Новости

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

*

code